07 Şub 2018

Frico, Arch+ Design Summit 2018’de yerini aldı

70’in üzerinde ülkede olan Frico, kalite ve verimliliğiyle  “Mimari ve Tasarımda Yenilikçi Yaklaşımlar” temasıyla düzenlenecek Arch+ Design Summit 2018 etkinliğinde.

 “Mimari ve Tasarımda Yenilikçi Yaklaşımlar” temasıyla 6-7 Nisan 2018 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayında düzenlenecek Arch+ Design Summit 2018 etkinliği; mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve diğer yaratıcı endüstri profesyonellerini buluşturacak. Zirve katılımcılara, mimarlık mesleğinin taşıdığı işlevsel ve estetik özellikler bağlamında, endüstri ürünleri, mühendislik, güzel sanatlar, felsefe ve sosyoloji olmak üzere pek çok disiplinle ilişkilerin güçlendirilmesine yönelik program sunacak.

2 gün sürecek zirvede Mimarlar, İçmimarlar, Tasarımcılar ve diğer yaratıcı endüstri profesyonellerinden oluşan 20 bine yakın ziyaretçi ağırlanması planlanıyor.

Systemair grup şirketlerinden Frico, bu yıl ikincisi düzenlenen Arch+ Desing Summit etkinliğinde yerini aldı. Avrupa’da hava perdesi pazar lideri olan Frico ürünleri, enerji verimliliklerinin yanında estetik görünümleri ve minimalist İskandinav dizaynıyla etkinliğe katılacak mimarların beğenisine sunulacak. Hava perdelerinin yanında elektrikli ve sulu apareyler, çeşitli endüstriyel ısıtıcılar ve radyant ısıtıcılar da Frico ürün gamının ileri teknoloji ürünleri arasında.

Frico Hava Perdelerinin Benzersiz Özellikleri;

  • Enerji tasarrufu:  Ofislerde, mağazalarda, endüstriyel tesislerde, restoranlarda ve daha birçok yerde kullanılan Frico hava perdeleri ısıl kayıpların önüne geçerek enerji tasarrufu sağlar.
  • Thermozone Teknolojisi: Frico hava perdeleri Thermozone teknolojisi ile hava miktarı ve hava hızı arasında mükemmel dengeye sahip bir hava bariyeri oluşturur. Thermozone teknolojisi ile hava perdelerinin performansı asgari ses düzeyiyle optimize edilmiştir. Ses düzeyi ve türbülansın azalmasıyla iç ortam konforu sağlar ve enerji sarfiyatı minimuma iner.
  • Düşük ses düzeyi, yüksek performans: Thermozone teknolojisine sahip hava perdeleri Frico’nun  İsveç Skinnskatteberg’deki fabrikasında geliştirilip ve üretilir. Avrupa’nın en modern hava ve ses laboratuvarlarından birinde test edilen hava perdeleri, özel hava emiş ağızları ve gövde dizaynı sayesinde son derece düşük ses düzeyi ve yüksek hava akışı performansına sahiptir.
  • Estetik Tasarım: Frico ürünleri çok farklı gövde ve montaj seçenekleri ve estetik görünümleri yapılara değer katar. Yatay, dikey montaj, paslanmaz veya istenen renkte boyalı gövde seçenekleri, asma tavan tipi veya döner kapı modelleri Frico’nun çeşitliliğinin göstergesidir.

 

Etkinlik: Arch+ Design Summit 2018

Tarih: 6-7 Nisan 2018

Yer: Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

Stand No: 74

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.