07 Şub 2018

LOT, İnovatif Duvarlar

27 yıldır, Avrupa ve Amerika’nın en seçkin duvar kağıdı ve kumaş üreticileri ve tasarımcılarının Türkiye temsilcisi olan LOT Duvar Kağıdı ve Kumaş, son teknoloji yöntemlerle üretilen, çevreci ve stil sahibi, duvar kağıdı ve kumaşları dünya ile aynı anda sizlere sunuyor. Fransa’dan Elitis, Amerika’dan Wallquest ,Thibaut ve Wallsone, İngiltere’den Newmor, Almanya’dan Desima , Hollanda’dan Behang Expresse, Belçika’dan Calcutta ve Tissage Mahieu, İtalya’dan Giardini ve Tessitura Quaglino  LOT’un Türkiye temsilciliğini yaptığı duvar kaplaması ve kumaş  üreticileri arasında yer almakta.

 

LOT Duvar Kağıdı ve Kumaş, 6-7 Nisan tarihlerinde 2. defa gerçekleştirilecek Mimari ve Tasarım Zirvesi’ne Türkiye temsilcisi olduğu firmaların en inovatif ve en yeni ürünleri ile birlikte katılacak.

 

LOT’un distribütörü olduğu markalardan Elitis, her zaman çağın ilerisinde düşünen, yeni malzemeler, yeni üretim teknolojileri arayışında olması ile biliniyor. Fuarda markanın en yeni koleksiyonları arasında olan,  geri dönüştürülmüş tik ağacı ve sedeften duvar kaplamaları, %100 non woven duvar kaplamaları, tekstil görünümünde vinil duvar kağıtları, lazer kesim heykelsi perdelik kumaşlar ve dokunmuş modern deri döşemelikleri görmeniz mümkün.

Vali konağı Cad. Çam Apt. No:161/9 , Nişantaşı , 0212 225 77 29

Cemil Topuzlu Cad. Lalezar Sok. Deniz Apt. No:10A, Feneryolu , 0216 355 54 64   www.lot.com.tr

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.