06 Mar 2018

Bosch’un siyah ve beyaz ankastre setleriyle mutfaklar artık çok şık

Bosch Ev Aletleri’nin, davlumbaz, ocak ve fırından oluşan üçlü beyaz ve siyah ankastre setleri her mutfağa ve her zevke uygun şık alternatifler sunuyor. Pratik kullanımlı, kolay temizlenen ankastre setler düşük enerji tüketimi ile verimli kullanım sağlıyor.

 

Bosch Ev Aletleri, üstün kalitesi, estetik görüntüsü, ergonomik yapısı ve mükemmel tasarımıyla her mutfağa uygun siyah ve beyaz ankastre setleri ile her zevke hitap eden şık ürünler sunuyor. Çok kullanışlı üçlü bir set oluşturan Bosch ankastre ürünlerinden beyaz set HBN 559W3T fırın, POP 6C2B11O ocak ve DWK 065G20T davlumbazdan, siyah şık ankastre set ise HBN 559S3T fırın, POP 6C6B11O ocak ve DWK065G60 T davlumbazdan oluşuyor.

Bosch’un siyah ve beyaz ankastre setlerinde bulunan beyaz HBN 559W3T ve siyah HBN 559S3T ankastre fırınlar 8 farklı pişirme programına sahip. 3 boyutlu hava dolaşımı özelliğiyle mükemmel pişirme sunan fırınların katalitik arka panellerindeki kendi kendini temizleme özelliği, fırını kolayca temizleme olanağı sunuyor. A enerji sınıfı düşük enerji tüketimi ile oldukça verimli bir kullanım sunuyor.

Siyah ve beyaz setlerin diğer ürünü olan kendinden kumandalı gazlı ankastre POP 6C2B11O ve POP 6C6B11O ocaklar ise yan tarafında bulunan düğmeleri ile pratik bir kullanım sunuyor. 1 kuvvetli, 2 normal ve 1 ekonomik ocak gözü bulunan şık ankastre ocaklar, gaz emniyet sistemine ve düğmeden otomatik ateşleme özelliğine sahip. Ocakların sert siyah ve beyaz cam kaplı şık yüzeyi ve çelik tekli ocak ızgarası ise kolay temizlik sağlıyor.

Bosch Ev Aletleri’nin siyah ve beyaz ankastre setlerini, beyaz DWK 065G20T ve siyah DWK 065G60T duvar tipi eğimli davlumbazlar tamamlıyor. Kolayca duvara monte edilen ürünler mutfakların planlanmasında özgürlük sağlıyor ve eğik camlı tasarımıyla şık bir görüntü sunuyor. 540 m3/h emiş gücü ile mutfağın kaliteli bir biçimde havalanmasını garanti ederken ocağı kusursuz şekilde aydınlatan şık LED lambalarıyla da ocak başında rahatlık sağlıyor. Ürünlerle ilgili tüm bilgilere www.bosch-home.com.tr ve Bosch yetkili satıcılarından ulaşmak mümkün.

“Bosch ürünleri size yalnızca günlük yaşamınızı değil geleceğinizi de iyileştiren teknolojiler sunar”

Daha detaylı bilgi almak isteyen tüketiciler, Türkiye’nin her yerinden ulaşabilecekleri Bosch Çağrı Merkezini arayabilirler (444 6 333) www.bosch-home.com.tr      BoschHomeTurkiye

Daha ayrıntılı bilgi için: Ogilvy PR Bilge Kutluğ bilge.kutlug@ogilvy.com 0212 339 83 60

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.