19 Mar 2018

Belenco Kuvars Yüzeyler

Peker Yüzey Tasarımları A.Ş. olarak markamız Belenco Kuvars Yüzeyler adı ile Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki toplam 60.000 m2’lik tesisimizde, Dünya’nın lider doğal ve kompoze taş makine üreticisi İtalyan Breton S.p.A’ nın en gelişmiş ve tam otomatik iki hattında kuvars yüzeyler tasarlıyor ve üretiyoruz.

Yıllık 1.500.000 m2 kapasitemizle 310×152 cm Belenco Extra plaka boyutları ile Türkiye ve Dünya pazarında alışılmışın dışında ve fark yaratan ürünlerimizle yaşam tarzlarını değiştiriyoruz.

Belenco Kuvars Yüzeyler tasarımlarınız için zengin renk ve doku seçenekleri sunmaktadır. Doğal taş efektli, kısa-uzun damarlı, parlak ya da SETA (patinatolu) seçenekleri ile Belenco tasarımlarınıza değer katmayı hedeflemektedir.

Yaratıcı ve sektöre yön veren ürünleriyle Belenco, İtalya’da her yıl düzenlenen Dünya’nın en önemli ve kapsamlı tasarım yarışması A’Design Award’ı Perla White ürünü ile ülkemize kazandıran sektöründe ilk ve tek firma olmuştur.

Başta Amerika ve Avrupa Bölgesi olmak üzere Dünya’nın birçok bölgesinde ve ülkemizde prestijli projelerde ürünlerimiz kullanılmıştır. Four Seasons Oteller Zinciri (Florida-USA), W Hotels (Montreal Canada), Abu Dhabi Residence (Birleşik Arap Emirlikleri), Haydar Aliyev Havalimanı (Bakü), Corendon Hotels (Hollanda), Conrad Hotel (İstanbul), Sheraton Grand Hotel (İstanbul), Çamlıca Mesa Konutları (İstanbul), Rixos Hotel Premium (Antalya), Maidan (Ankara), The Marmara Hotel (İstanbul), Folkart Blu (İzmir), Jardin Eden (Çeşme) referanslarımızın yalnızca birkaçıdır.

Belenco, Türkiye’de ilk defa üretimi gerçekleştirilecek olan uzun damarlı kuvars plakaların üretimine başlamak üzere de çalışmalarını tamamlamış durumda. Doğal Calacatta ve Nero Marquina mermerlerinden esinlenerek tasarlanmış yeni ürünler, canlı uzun damarları ve kendine özgü doğal desenleri ile tasarımlarınıza değer katmaya hazır.

Belenco olarak başta mutfak ve banyolarda dayanıklı, şık ve çekici tezgahlar tasarlayarak konforu arttırmayı amaçlıyoruz. Ayrıca giriş-danışma bankolarında, basamak, denizlik, duvar ya da cephe kaplaması ve zemin döşemesi olarak uygulayabileceğiniz estetik ve sağlam yapısıyla, projelerinizin her alanında en yakın çözüm ortağınız olmak  üzere hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

FİRMA FAALİYET ALANLARI:

310 cm x 152 cm ebatlarında kuvars plakalarının üretimi


SAĞLANAN SERVİSLER
:

Üretim

Mimari Detay Çözümleri ;  Ürün renk ve doku seçimleri  ve önerileri, uygulama detay önerileri, montaj ve fiyat teklifi hazırlığı için uygulamacı bayinin yönlendirilmesi ve projenin her aşamasında ürün, mimar, uygulamacı ile koordinasyonun sağlanması

PEKER YÜZEY TASARIMLARI A.Ş.

İSTANBUL OFİS

Bomonti Business Center Cumhuriyet Mah. İncirlidede Cad. Yeniyol Sok.

No:8 K:12 Ofis 49 34380 Şişli – İstanbul – Türkiye

FABRİKA

MOSB 4.Kısım Keçiliköy OSB Mah. Ahmet Nazif

Zorlu Blv. No:22 45030

Yunusemre – Manisa – Türkiye

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.