12 Eyl 2018

Markalar Flowerbox’la Yeşilleniyor

Flowerbox bakım ihtiyacı olmayan, %100 doğal bitkilerle markalarınıza hayat katıyor!

Fransa, Almanya, İspanya, Kanada, Australia, Rusya, Belçika’nın da aralarında bulunduğu toplam 13 farklı ülkede faaliyet gösteren Flowerbox, farklı ve yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çekiyor!

 

SİZ HAYAL EDİN, FLOWERBOX GERÇEKLEŞTİRSİN!

Markalarınızın doğayla birleştirip, firmanızın vizyonunu yansıtan marka haline getirelim!

Firma logonuzu, isimlerinizi veya hayal ettiğiniz her türlü deseni bitkileimizle bir araya getirelim! Güneş, su, toprak gibi bakım ihtiyacı olmayan doğal bitkilerimiz ile markalarınıza hayat bulsun!

 

DOĞAL BİTKİ NEDİR?

 

Doğal Bitkiler, “Dondurulmuş” veya “Mumyalanmış” olarak da bilinen ve su, ışık yada ısı gibi yaşamsal faktörlere ihtiyaç duymadan 7 yıl süresince güzelliğini koruyabilen bitkilerdir. Bu bitkiler, orijinal dokularının ve tazeliklerinin bozulmadan aynı kalmasını sağlayan bir karışımın, bitki öz suyu ile yer değiştirmesiyle geliştirilen benzersiz bir sürecin parçalarıdır. Bitkiler %100 doğal ve ekolojiktir. Bu işlem ile birlikte bitkiler, iç mekanlarda 7 yıl boyunca orijinal yumuşak dokusunu, tazeliğini ve doğallığını koruyabilmektedirler. Bu bitki çeşidi Flowerbox ile Türkiye’de bir ilktir. 50’ye yakın bitki seçeneğiyle yaşam alanlarınıza ister ufak bir panoyla yeşillendirin ister tüm mekanınızı ormana çevirelim!

En yeni ve en özel dikey bahçe tasarımlarımız 5 – 6 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Architecture + Design Summit’de sizlerle buluşuyor!

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.