12 Eyl 2018

Papatya Mimari Tasarım Zirvesi’nde

Ürün yelpazesini genişletirken, tüketicisiyle buluşturduğu her ürünü mekanlar için pozitif sonuçlar doğuracak şekilde tasarlayan Papatya, zengin ve eşsiz koleksiyonları ile hayatın her alanında olmayı başarıyor. Her yıl artan satış hacmi, yeni eklenen ürünleri ve mutlu ettiği binlerce insanın enerjisi ile birlikte titizlikle çalışmalarını sürdürüyor.

 

1988 yılından bu yana iç ve dış mekanlarda kullanılmak üzere plastik, ahşap ve metal mobilya kombinasyonları ile üretimine devam eden Papatya alanında lider konumdadır.

Dünya çapında pazar, ürün ve trend araştırmalarını kalite, şıklık, ergonomi, farklılık, renk, desen gibi onlarca kriter ile harmanlayarak ünlü tasarımcılar ile ürünlerini realize etmektedir. Pazar payına hakim olabilmek ve kalıcılığı sağlayabilmenin bir çok farklı unsura bağlı olduğunun farkında olan firma; tasarımlarını kendi bünyesinde kurduğu Ar-ge departmanı ile desteklemektedir.

 

Papatya 2018 yılı için; polipropilen malzemeyi modern formlarda harmanlayarak, kalitesinden ödün vermeden hayata geçirdiği yenilikleri ile 6-7 Nisan’da ARCH+DSGN SUMMIT’ te olacak.  Özellikle toplu kullanıma yönelik alanların hedef alındığı yeni ürünler; ergonomisi, istiflenebilme özelliği ve rutin bakım gerektirmemesi ile proje sahipleri, mimarlar ve satın almacıların dikkatini çekiyor.


‘’Mimari ve Tasarımda Yenilikçi Yaklaşımlar’’ teması ile geçekleşecek etkinlikte Papatya sizleri 57-58 no’lu standında ağırlamak için sabırsızlanıyor…

 

Daha Fazla Bilgi İçin:

Fatma Erkaçan+90212 698 9050 / fatma.erkacan@papatya.com.tr

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.