12 Eyl 2018

“TYTAN PROFESSIONAL 60 SANİYE” YAPIŞTIRICI

Dünyanın ileri gelen poliüretan köpük üreticilerinden biri olan Selena, inşaat projelerinin yapılma biçimini yeniden tanımlayan çözümler sunmaktadır. Selena’nın Polonya, İspanya, Türkiye ve Çin’deki AR-GE merkezleri, birçok ülkedeki tüketici ve özellikle de uygulamacılarla yakın işbirliği içerisindedir. Bu strateji, Selena AR-GE merkezlerinde dünya çapında yürütülen uluslararası bir proje olan yenilikçi “Poliüretan Yapıştırıcı” programını hayata geçirmeyi sağlamıştır. Bu program sayesinde, inşaat sektöründe devrim yaratan bir dizi modern yapıştırıcı ürünleri geliştirilmektedir.

Bu ürünlerden biri de, TYTACK TEKNOLOJİSİ ile kısa bir süre önce piyasaya sürülen ve benzersiz bir çözüm olan TYTAN PROFESSİONAL 60 SANİYE yapıştırıcısıdır!

Poliüretan yapıştırıcılar, modern binaların inşaları için mükemmel çözümlerdir. Bu kapsamda da, Selena AR-GE uzmanları ürünlerini geliştirirken çabalarını bazı temel özelliklere odakladı: Yapışma gücü, kuruma sonrası düşük genleşme, verim ve uygulama kolaylığı. Böylece bu tür yenilikçi ürünler inşaat çalışmalarının hızını arttırmakta ve maliyetleri düşürmeye yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda, geleneksel yapıştırıcılardan farklı olarak kullanıcılara kolay uygulama yapmasına imkân vermektedir.

 

TYTACK TEKNOLOJİSİ

Konuyla ilgili olarak, Selena Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Marcin Macewicz, şu açıklamaları yaptı: “Selena tarafından geliştirilen inşaat çözümleri sektörün liderleri arasında ve Poliüretan Yapıştırıcılar” gibi ürün gruplarında, Selena dünyanın öncülerindendir. Bu projenin bir parçası olarak geliştirilen TYTACK teknolojisi ve kullanıcılara sağladığı faydalar sayesinde rakipsiz bir ürün olan TYTAN PROFESSIONAL 60 SANİYE, ilk gününden itibaren sektörde oldukça beğeni gördü ve Selena firmasının imajını sektöründe yenilikçi ve benzersiz ürünler yaratan firma olarak pekiştirdi.”

Selena’nın laboratuvarlarında geliştirilen TYTACK teknolojisi, poliüretan yapıştırıcıları ve köpükleri harmanlayarak, poliüretan köpük formunda bir yapıştırıcı ürünleri ortaya çıkarılmasını sağlamıştır.

Benzersiz özellikleri sayesinde, TYTAN PROFESSIONAL 60 SANİYE çok kısa sürede yapışma sağlamakta ve malzemeler birleştirildikten sonra genleşmemektedir – bu nedenle de yapıştırılma yapılan yüzeyleri deforme etmez. Ayrıca, uygulanmadan önce herhangi bir hazırlığa ihtiyaç duyulmaz; toz veya kir üretmez ve inşaat atığı miktarını önemli ölçüde azaltır. TYTACK teknolojisi, alçı ve OSB levhalar,  denizlikler, ahşap merdiven basamakları ve süpürgelikler, gaz beton bloklar, EPS / XPS ve taş yünü yalıtım levhaları, fayanslar, söve ve dekoratif ürünler gibi genel uygulama alanlarında hızlı ve güvenli bir yapışma sağlar.

Selena’nın “Poliüretan Yapıştırıcı” programı, onarım ve inşaat işlerinde verimliliği arttırma ihtiyacına yönelik olarak sunulan bir çözümdür. Poliüretan yapıştırıcı ürünlerinin pazara sunulması, uygulama hızının ve etkinliğinin yeniden şekillenmesini sağlamıştır.

Dünyanın 30 farklı ülkesinde faaliyet gösteren Selena şirketleri arasındaki işbirliği, yenilikçi formüllerin geliştirilmesinde ve ürünlerin pazara sunulmasında doğru strateji ile ve doğru zamanda hareket etmesinde önemli rol oynamaktadır.

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.